ConceptevaFurniture olarak,25 yıllık tecrübemiz ahşap ve ahşap işleme konusundaki bilgi ve birikimlerimizi en güzel ve en ekonomik şekilde kendi imalatımız olan makinelerimizle yarı mamül ve tam mamül olmak üzere genç dinamik ve yenilikçi ekibimizle müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız.

Son 5 yıldır yaptığımız arge çalışmalarımız neticesinde kendi tasarım ve üretimimiz olan mikro cnc makinelerimizde yüksek kaliteli ahşabıişleyerek tasarım ekibimiz ve hassas işçilik ile ergonomik ürünlerimizi sizlere sunuyoruz.

Kendimizi özel tasarım ve kaliteli işçilik gerektiren;oteller, tatil köyleri, restoranlar, kafeler, konut projeleri, villalar, ofisler, mağazalar ve butikprojeleri için fason mobilya tasarımcısı ve üreticisi olarak tanımlıyoruz. Ayrıca Otelcilik, sağlık, eğlence, restoran, eğitim, kamu alanları, ticari ve konut sektörlerine sözleşme mobilyaları ve ısmarlama / ısmarlama mobilyalar, iç mekan çözümleri ve FF&E – OS&E ürünleri sağlama konusunda yetkinliğimiz ile hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Türkiye’deki üretim tesisleriyle, deneyimli ustalarımızla kendi tarzımızı ve benimsediğimiz mimari üslubumuz ile yüksek kaliteli ürünlerimizi sizlere rekabetçi fiyatlandırma ve global lojistik ulaşımı ile sunuyoruz. Proje yönetimi ve tasarım tecrübemizsayesinde ilham verici İçmekan tasarımlarındaki etkimiz mimar firmalar uzmanlığında kanıtlanmıştır.

Uzun süredir devam eden iş ilişkilerine inanıyoruz, bu nedenle zamanında teslimat ile rekabetçi fiyatlarla mükemmel kalitede ürünler sunuyoruz. Satış planlama konusundaki mükemmeliyetçiliğimiz saygın müşterilerimizin beklentilerini en yüksek seviyede karşılamaya yöneliktir.

ConceptevaFurniture, alanında kendini ispatlamış markalarla birlikte çalışarak geliştirdiği ve özel tasarımları ile geniş bir portföy sunmaktadır.

Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizden aldığımız dönüşler ve tecrübelerimizden öğrendiklerimiz ile geliştirmeye devam ettiğimiz çok yönlü ürün ve aksesuarları size sunarak müşterilerimizin beğenisini kazanmaktan gurur duyuyoruz.